Megérkezett az iPhone 17: ennyibe kerül a magyar boltokban

Az Apple kedden az új processzorral érkező iPhone „Air”-t és a zászlóshajó sorozat legfrissebb kiadását, az iPhone 17-et is leleplezte.

Még a gazdasági válság sem képes csökkenteni a keresletet egy gyosabb iPhone-ra, eddig 1 milliót adtak el a 3GS-ből.
Úgy tűnik, egy gyorsabb iPhone elég ahhoz, hogy a vásárlók újra a pénztárcájuk után nyúljanak. Az Apple tegnap közölte, hogy a múlt héten bemutatott iPhone 3GS termékből már 1 millió darabot adtak el. A legnagyobb konkurensnek kikiáltott Palm Pre-ből elemzők szerint mindössze 100 ezernyit sikerült értékesíteni a megjelenése utáni héten.
Ramon Llamas elemző a Washington Postnak elmondta, hogy hiába beszélnek válságról, a mobiltelefon piac folymatosan növekszik. Az Apple részvényeinek értéke majdnem duplájára nőtt ebben az évben, még Steve Jobs távolléte mellett is. Llamas szerint az iPhone sikere hatással volt a teljes mobilpiacra, így azok is egyre több időt szeretnének online tölteni a telefonjukon, akik nem vették meg az Apple termékét.
Even Recession Can't Dampen Demand for a Faster iPhone (The Washington Post)