Szuperkupát nyert, de fél év után távozik is a rekordbajnoktól Szabics Imre

De mi lesz így az ETO gólzsákjával?


De mi lesz így az ETO gólzsákjával?


Az egyik győri kulcsembert állítólag egymillió euróért vinnék el a Bundesliga 2-be!


Egyiptomban folytatja.


Sorsdöntő összecsapás lehet.



Az FC Augsburg szerződtette a korábban 36-szoros magyar válogatott játékost.
