Tavaly is alaposan megtámogatták külföldről az Ökotárs Alapítványt

A szervezet 2024-hez képest megsokszorozta az önkormányzatoktól kapott támogatását is.


A szervezet 2024-hez képest megsokszorozta az önkormányzatoktól kapott támogatását is.



Norvégia már részben újraindította a 2021 óta befagyasztott alap civil részét, amit korábban a baloldali NGO-k a jobboldali kormánnyal szembeni nyomásgyakorlásra fordított.


A létező összes oldalról lövik a főpolgármestert, indokolatlan a hat fős létszámmal lébecoló Klímaügynökség finanszírozása közpénzből.


Cikksorozatunk legújabb részében feltárjuk, hogy a környezetvédelmi mozgalmak és NGO-k hogyan használják fel a klímavédelmet a globalista érdekek érvényesítésére.

