Karácsony Gergely: Szomorú vagyok, hogy ekkora különbség van vidék és város között
Karácsony Gergely a Klikk TV Mélyvíz című műsorának vendége volt, ahol a március 15-i felvonulása kapcsán azt látta, hogy ha a felszínen nem is, de „valami változás történik a mélyben”. Elmondása szerint a felszínt jelentő pártpolitikát és a „mélyt” jelképező, civileket foglalkoztató politikát ő tudna egy személyben összekapcsolni a jövőben főpolgármesterként az önkormányzati munka során.
A főpolgármester a műsorban később áttért arra, hogy a 2019-es önkormányzati és a 2022-es országgyűlési választások eredménye alapján erős az ellenzék Budapesten, és ez egy „stabil többség”, aminek örül, mert így „a főváros osztozik azokon az értékeken, melyeket képviselhetek”.
Szerinte ugyanakkor ez egy „kortünet”, amit a „populista politika” okoz.
A teljes adást ide kattintva tekintheti meg.
Nyitókép: Képernyőfotó
Összesen 93 komment
Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi.
Hozzászólás szerkesztése
Ami van, azt Tarlós érte el.
Azon is múlik, hogy indítanak-e ellene valakit, egyáltalán akarják-e elzavarni? Azt, hogy alkalmatlan 2019-ben is nyilvánvaló volt, de csak a moslék kampányolt, Tarlós gyakorlatilag semmiféle kampányt nem folytatott ellene.
majomparádé
Köszönetet mondhatna a sok vidéki embernek, akik a fővárost gyarapítják.
Szerintem Gelgely még soha nem látta, hogy özönlenek az emberek vasúton, buszon, autóval a fővárosba dolgozni.
Bejelentkezés