Elfogták a férfit, aki az Erzsébet hídról a Dunába dobálta a Pride-zászlókat

A férfi a bűncselekmény elkövetését beismerte, az eljárásban szabadlábon védekezik – írja a rendőrség.

Most már hagyjanak békén, ne terrorizáljanak a faszságaikkal minden másodpercben!

„A Grammy-díj meg a finn transzkorcsolyázó nőrfi kapcsán az a megoldás jutott eszembe, hogy simán alapítsák meg maguknak a felsőbbrendűségi-díjat, azt ünnepeljék magukat egész évben.
A felsőbbrendűségi pride-ot meg akár Nürnbergben is megtarthatják, az a város már hozzászokott az ilyesmihez.
Csak most már hagyjanak békén, ne terrorizáljanak a faszságaikkal minden másodpercben!”
Nyitókép: Képernyőfotó
***