Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A kár sajnos helyrehozhatatlan.

„Nagyon ritkán lehet valamely folyamat katasztrófális eredményéért megnevezni a konkrét felelősöket; részben azért mert ezek a folyamatok rendkívül differenciáltak, bonyolultak, sokféle erőtér van rájuk hatással. Budapest belvárosának lezüllesztéséért, a körutak, az ott levő házak utcaszintjének állapotáért, azonban egyértelműen Demszky Gábor és a köré csoportosuló befektetők felelősek.
Elsősorban azzal a felelőtlen lépéssel, hogy hagyták megépíteni a Westendet, ami totálisan kinullázta a körutak boltjait, amelyek száz éven át organikus módon »tisztán tartották« a házak utcaszintjét.
A kár sajnos helyrehozhatatlan.”
***
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás