A bevándorlás, a gender és a szankciók kérdésében nem Brüsszel, hanem a magyar emberek érdekeit képviseljük

2022. december 10. 18:21

A brüsszeli bürokraták újabb feltételeket támasztanak.

2022. december 10. 18:21
null
Orbán Viktor
Facebook

„Magyarország minden vállalást teljesített, amiben megállapodott az Európai Bizottsággal. A brüsszeli bürokraták újabb feltételeket támasztanak, ránk akarják erőltetni az akaratukat a bevándorlás, a szankciók és a gender kérdésében is. Magyarország teljesíti a vállalásait, de a bevándorlás, a gender és a szankciók kérdésében nem Brüsszel, hanem a magyar emberek érdekeit képviseljük.”

Címlapkép: MTI/Szigetváry Zsolt

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 201 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
ersa57
2022. december 11. 19:22
Kedves Viktor! A "Sokan voltunk de nem elegen" régi szlogent le kellene cserélni a "SOKAT TETTÜNK, DE NEM ELEGET" mondatra!!!!!
csulak
2022. december 11. 15:49
Koszonjuk szepen !
Namond
2022. december 11. 13:40
Orbán takarodj!
Pitypangocska
2022. december 11. 12:36
A brüsszeli bürokraták előbb tegyenek rendet a saját soraikban. Majd akkor merjenek kritikát megfogalmazni velünk kapcsolatban, ha a korrupt vezetőik/kollégáik börtönben ülnek! Azok is, akik még most lapulnak.
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!