Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Elkezdett érdekelni!

„A mostani tüntetésen volt Himnusz és Miatyánk is, ráadásul a noÁrt is hazaküldték. Ez egyre szimpatikusabb.
Végre, erről kéne ennek szólnia! Végre megérjük, hogy nem a félkegyelmű ügynökbanda áll ki valamiért, hanem a nemzeti konszenzust alapul véve, magyarok és valódi civilek?
Elkezdett érdekelni!”
Nyitókép: MTI/Mónus Márton