Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

A kormányra haragszom, amiért ilyen helyzetbe hozza a rendőröket és minket.

„Nem a rendőrökre haragszom. A velem szemben intézkedő rendőrök korrektek és normálisak voltak. (Volt viszont, akit a Margit hídon sokkolóval oszlattak, láttam a videót, rohadtul semmi szükség nem volt a sokkoló használatára) A kormányra haragszom, amiért ilyen helyzetbe hozza a rendőröket és minket. A felelősség a kormányé, ahogy azt négy éve mondjuk. 12 év kormányzását nem lehet már másra kenni. Ezt a főzeléket nekik kell megenni. Vállalniuk kell a felelősséget. »Háborús infláció..« »Háborús élelmiszerhiány..« Nem, nem. Ezt jobb- és bal oldaltól függetlenül már senkivel nem tudják megetetni..remélem. Megyünk tovább.”
Áron”
Nyitókép: Videó-kivágás