„Ez nem arról szól, hogy mindennap tüntessünk az Orbán-rendszer ellen. Azt mindenki tudja, hogy milyen a rendszer. Ez arról szól, hogy megtaláljuk egymást, akik hasonlóan gondolkodunk, az ország minden pontján jelen legyünk, és segítsünk” – fejtette ki a Telex kérdésére a politikus.
Nem új pártot akar alapítani
Ujhelyi arról beszélt, nem egy alternatív pártot szeretne építeni, a mozgalomnak és pártjának egymás mellett kell működnie. A szocialista politikus a választás óta több településen is tartott lakossági fórumot, és ezeken rendre azt tapasztalta, hogy az ellenzéki szavazóknak igenis van igényük egy közösségre, egy háttérmozgalomra, ahol ők maguk is elmondhatják a kritikájukat.