Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Nekem azonban van egy alternatív megfejtésem.

„Látom, kezdődik az örömködés, hogy Franciaország és Szlovénia után Orbán Viktor Ausztráliában is kikapott. Nekem azonban van egy alternatív megfejtésem. Szerintem az ausztrál választást Novak Djoković nyerte.”
Nyitókép: Hont András Facebook-oldala