Napközben szolgálati Skoda, egyébként százmilliós Bentley
A Metropolhoz eljuttatott információkból kiderült az is, hogy bár Mártha Imre napközben a szolgálati Skodát használja, egy 100 milliót forintot érő Bentley-t is használhat. Mártha Imre munkatársainak először egy olyan poszt lett gyanús, amit a svábhegyi villa teraszáról tett ki a fővárosi közműcégek első számú vezetője. Ezen felfedeztek egy Bentley feliratú különleges bögrét, amihez csak a luxusautó márkakereskedésében lehet hozzájutni – írja a portál.
Ezután döntöttek úgy, hogy alaposabban is körülnéznek. Sikerült is lefényképezniük az általuk csak gunyorosan „Mártha úrnak” mondott cégvezetőt a 100 milliós luxusautóban (lenti kép).