Bors a kora reggeli fotókat követően délután készült képeket is közzétett. Ezeken látható, ahogy Jakab távozik a lakásból, majd egy újabb videón arról kérdezik a pártelnököt, hogy éjszaka szokott-e dolgozni a lakásban; hogy van az, hogy szerintük este érkezik, reggel távozik a lakásból.
Jakab úgy reagált: akkor dolgozik, amikor munka van, ezért fizetik a választók.
A Jobbik első embere kedden nyilatkozott a Telexnek. „Vasárnap éjszaka érkeztem meg Miskolcról, és miután nem volt parkolóhely az albérletem előtt, a tőlem kb. 3 percnyi sétára található Csóka utcán tettem le az autót, hogy onnan vigyék el másnap kereket cserélni. Az éjszakát az albérletemben töltöttem, ott adtam interjút fél nyolckor a Spirit Fm-nek,