de szembe mertem nézni az előítéletekkel és betanult reflexekkel és megismertem sok másként gondolkodót akár a politikában akár más területen és rájöttem, hogy jó emberek” – fogalmazott a jobbikos jelölt.
Ezzel egyébként bejegyzése alatt nem sokan értettek egyet. „Vona Gábor megejtette az első ásónyomokat a jobbik sírásásánál. Ti befejeztétek a gödröt. Ideje betemetni. Ideje lelépni a közéletből” – írta egyikük.
Ha jól látom, Niedermüller (rémisztő képződmény) Péter mellett lépkedsz. [...] Egészen elképesztő látni ezen metamorfózisok sorozatát, amin átmentek, mint párt”