Olyan régimódi emberek vagyunk, akik jobban szeretnek veszíteni Szókratésszel, mint nyerni Marxszal

Ami a Mediaworks-harcostársakkal történik, az szégyene a közösségünknek.

Az emberek nem várnak addig, amíg nulla lesz a veszély, mert más helyzetekben sem várnak addig.

„A nyitás/zárás-dichotómiába beleőrült úgynevezett szakértők, akik képtelenek vagytok, mondjuk, azt megnézni, hogy tavaly azonos időszakban nyitás mellett miként alakult a járvány. Az összefüggéséből kiragadott adatokra ráfixálódott értelmiségiek – köztük a legócskább rasszista módon a magyarokat genetikai alapon hülyéző kényes entellektüel – akik nem tudjátok felfogni, hogy az emberek más szempontokat is mérlegelnek, és nem várnak addig, amíg nulla lesz a veszély, mert más helyzetekben sem várnak addig.
Politikai propagandisták, akik belegondolni sem vagytok hajlandóak abba, hogy az ellenfél esetleg nem síkhülye, és nem akar direkt megbukni. Szóval az lenne a kérésem hozzátok, hogy semmiről, de tényleg semmiről ne nyilatkozzatok addig semmit, amíg a magabiztos halálos próféciáitokhoz nem fűztök némi magyarázatot.”
Kép forrása: Hont András Facbook-oldala