A lehallgatási jegyzőkönyv (aminek hitelességéről nem volt egyszerű meggyőződnöm, de sikerült!) azt bizonyítja, hogy Zuschlagék 2014-ben »fölülről« kaptak utasításokat, például hogy milyen magatartást kövessenek delegáltjaik a választási bizottságban, és arra számítottak, hogy 2018-ban is kapnak hasonló parancsokat. 2018. január 11-én már kissé aggasztotta az urakat, hogy még nem érkezett meg az utasítás. Zuschlag erre azt mondja: »próbáltam köröket futni, megmondom őszintén, a szokott kapcsolataimon (...) mindenféleképpen kell instrukció a választási bizottságba! Mer' ugye, négy éve is kellett. (...) Én ráírtam a négy évvel ezelőtti kapcsolatomra, aki Rogán ügyvédje, nem válaszolt«.
A jegyzőkönyv hitelességét maga a rendőrség igazolta. Az ügyben feljelentést tettem. A feljelentést ugyan elutasították (hogyne tették volna, ha Rogán Antal neve felmerült benne), azonban az elutasítás nem cáfolta, sőt, megerősítette, hogy valóban keletkezett ilyen dokumentum.
Az elmúlt tíz évben nagyon sok olyan ügyet láttunk, amelyikbe korábban kormányok buktak bele. Egy normális világban ekkora lebukás után, egy választási csalásba keveredett kormánytag esetén is kormányválság robbanna ki. Ma már nem demokráciában élünk, de ez a dokumentum mégis fontos: közvetlen bizonyíték arra, hogy a Fidesz legfelsőbb körei állnak választási csalások mögött.”