Ha már déligyümölcs lesz az országból, ne legyen ilyen tessék-lássék

Különben úgy járnak, mint az olasz fasizmus, amire ránézett Göbbels doktor, és azt mormogta magában, hogy ez félmunka.

Orbán pedig osztrigát majszol – teszi hozzá kommentben a jobbikos politikus egyik ismerőse.

„Gyerekkorom kedvenc ízei amiket még most is imádok” – írta Facebook-posztjában Jakab Péter, a mellékelt képen 20 deka parizer három kifli és egy felbontott piros arany látható.
„Mindeközben Orbán osztrigát majszol az üzemi étkezdében” – teszi hozzá a Jobbik elnökének egy kommentelője.
(Facebook)