Elhagyta a süllyedő hajót a Momentum elnöke: egy mondatban sikerült összefoglalnia, mit tett le eddig az asztalra

Nincs mese, elfáradt Tompos Márton.

A DK elnöke petíciót indít az ellenzék közös indulása érdekében. Szerinte az ellenzéki pártok csak egy közös listával és közös képviselőjelöltekkel nyerhetik meg a 2022-es választásokat.
A Demokratikus Koalíció elnöke közösségi oldalán tudatta, hogy petíciót indított az ellenzéki pártok összefogása érdekében. A volt miniszterelnök szerint az ellenzéki pártok egy közös listával és közös képviselőjelöltekkel nyerhetik meg a 2022-es országgyűlési választásokat.
„Sokfélék vagyunk mi, ellenzékiek. De van valami, ami összeköt bennünket: visszaadni a hazát az embereknek. Hogy végre nyugodtan lehessen élni. És ezt csak közösen tudjuk elérni” – írta Gyurcsány.