A Pride-zászlók helyére kitűzött magyar nemzeti lobogót is a Dunába dobták az Erzsébet hídról

Szabálysértési eljárást indított az V. kerületi rendőrkapitányság.

Budapest főpolgármestere kihasználta a vénasszonyok nyarát, és a szabad ég alatt turistáskodott feleségével.
Feleségével közös fotóval üzente a budapesti főpolgármester, hogy első hivatali napjai után a természetben tölti a hétvégéjét, azaz a szabadban. Jobban írva: SZABADban.