Olyan jól szerepelt a 444-es interjúban Kohán Mátyás, hogy a lap olvasói kiakadtak, van, aki már az előfizetés lemondásával fenyeget

Hatalmas öngól – írta a 444 kommentelője miután a Mandiner szerzője gyakorlatilag leiskolázta az őt kérdezőt.

Varga István lemondását Liszkay Gábor elfogadta.
Felajánlotta lemondását Varga István, a Közép-Európai Sajtó és Média Alapítvány kuratóriumának elnöke, amelyet Liszkay Gábor alapító el is fogadott.
November végén tíz kiadóvállalat csatlakozott a Közép-Európai Sajtó és Média Alapítványhoz, tájékoztatásuk szerint az alapítvány célja a többi között, hogy a magyar írott sajtókultúra fennmaradását segítse.
A magyar sajtót hétfőn járta be az az interjú, amelyet a Behir.hu készített, és amelyben Varga István arról beszélt, hogy Élet és Irodalmat, Magyar Narancsot és Népszavát olvas, és „igényes, jó tollú újságírókat, és nem kell megsértődni, nyugodtan mondhatom, inkább a másik oldalon látok”.