Aggódom, hogy Orbán Viktor nem bírja majd nyáron ezt a nagy meleget

2026. június 23. 17:54

Hűvösre kellene tenni.

2026. június 23. 17:54
Márki-Zay Péter

„Aggódom, hogy Orbán Viktor nem bírja majd nyáron ezt a nagy meleget. Hűvösre kellene tenni.”

Nyitókép: Márki-Zay Péter/Facebook

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 32 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
nyafika
2026. június 23. 18:57
Csaucseszku imitátor...szerintem előbb lesz a beteg pofád beletaposva egy vödör tehénszarba...
Válasz erre
0
0
engeddmeg
2026. június 23. 18:50 Szerkesztve
Mekkora poén! Ha-ha!
Válasz erre
1
0
aaabbbccc
2026. június 23. 18:50
igy szuletik a jogallam
Válasz erre
0
0
pugacsov-0
2026. június 23. 18:45
Kevesebb lesz a fizu makizay erre szavaztál !
Válasz erre
2
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!