Olyan erő írta felül Trianon gyalázatát, amire az egész világ felfigyel

A békediktátum sebe még mindig vérzik – de van okunk a reményre.

Veled vagyok Tamás!

„Sajnos úgy látszik mostantól naponta kell felháborodni a Tölgyessy szerint brutális miniszterelnökön. A tegnapi őrület az volt, hogy Gaudi-Nagy Tamást cseszegeti, aki ügyvédként a munkáját végezte. Ráadásul összekeveri K. Endre kegyelmi ügyével, akinek nem is ő nyújtotta be a kegyelmi kérvényét!
Gaudi nemzeti hős, 2006-ban Morvai Krisztinával ő alapította a Civil Jogász Bizottságot, amely felderítette Gyurcsány rendszer brutalitásait.
Lehet attól fél a miniszterelnök, hogy most is felderíti majd a brutalitásokat??? Veled vagyok Tamás!!”

Nyitókép: Facebook