
Páran most nagyon boldogok: elvitték a főnyereményt az összes lottón a választás után – mutatjuk, mekkora volt ennek a valószínűsége
Az ötös lottón ráadásul rekordnyereményt sorsoltak ki.

Évek óta nem volt példa arra, ami ezen a héten történt: egyszerre vitték el a hatos, az ötös és a Skandináv lottó főnyereményét is, ráadásul a Jokert is megnyerték a szerencsések. Ez az együttállás nagyon ritka, mi sem mutatja jobban, hogy a Telexnek a Szerencsejáték Zrt. elárulta, utoljára
2018. 22. hetében történt ilyen, előtte pedig 2000. 31. hetében.
A Szerencsejáték Zrt. azt írta, játékonként elmondható, hogy minél magasabb a halmozódó összeg annál magasabb a forgalom és annál nagyobb az esély, hogy lesz telitalálatos.
Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:
Valami nagyon nem stimmel: ezért beszél mindenki még mindig Orbán Viktorról

Az ötös lottón ráadásul ezen a héten rekordmagas volt a főnyeremény, a telitalálatos szelvény 6 milliárd 780 millió forintot ért.
Az elmúlt időszak forgalmával számolva annak a valószínűsége, hogy ez újra bekövetkezzen ~ 1:400, vagyis várhatóan kb. 8 év múlva fordulhatna elő, hangsúlyozottan a jelenlegi forgalom mellett”
– közölték.
Nyitókép: Balaton József/MTI






