Orbán Viktornak váratlan vendége akadt: Hajdú Péter a miniszterelnök felcsúti otthonában készített interjút (VIDEÓ)

2026. április 01. 17:04

A teljes beszélgetés csütörtökön 19 órától lesz majd elérhető a Frizbi TV YouTube-csatornáján.

2026. április 01. 17:04
null

Orbán Viktor Facebook-oldalán osztott meg részleteket a Frizbi TV legújabb adásából, amelyben rendhagyó módon Hajdú Péter műsorvezető lesz Orbán Viktor vendége Felcsúton.

A rövid videó alapján a beszélgetés több személyes és közéleti témát is érint. A miniszterelnök egy ponton arról beszél, hogy szerencsés embernek tartja magát, mivel – megfogalmazása szerint – az életben két dolog különösen fontos: a megfelelő társ és a munka. A kormányfő úgy fogalmazott, hogy ezekben a dolgokban a „a jó Isten megsegítette”, utalva ezzel a remek kapcsolatára a felségével.

Miközben Ön ezt olvassa, valaki máshol már kattintott erre:

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)

Vereség után: megszólal a Fidesz kampányfőnöke | REAKCIÓ Orbán Balázzsal (VIDEÓ)
Tovább a cikkhezchevron

A műsorban szóba kerül Simicska Lajos ügye is. Orbán Viktor felidézte kapcsolatuk megromlását, és jelezte: 

bár sokak számára váratlan volt a szakítás, ő már korábban látta ennek előjeleit. 

Mint mondta, végül egy „elég durva, szimbolikus szakítás” következett be.

A beszélgetés a jelenlegi politikai helyzetre is kitér. Hajdú Péter rákérdez arra, hogy a Brüsszellel fennálló konfliktusok mellett – különös tekintettel az uniós forrásokra – nem lenne-e szükség kompromisszumra. Orbán Viktor erre határozott választ ad:

Az én taktikám nem a békepipa, hanem a Tomahawk.”

Az előzetesben az is elhangzik, hogy a műsorvezető egyes gazdasági és politikai ügyek kapcsán is kérdéseket fogalmaz meg, többek között arra vonatkozóan, hogy a „Matolcsy-klán” ügyében miért nem indultak még büntetőeljárások.

Ezt is ajánljuk a témában

A rövid ajánló alapján a teljes interjú várhatóan személyes hangvételű, ugyanakkor több éles közéleti témát is érintő beszélgetést ígér, amelyet az érdeklődők csütörtökön, 19 órától tekinthetnek majd meg a Frizbi TV YouTube-csatornáján.

Nyitókép: Facebook / Orbán Viktor

Összesen 15 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
majdhoznekeddonaldbacsiszuverenitast
2026. április 01. 19:03
A valóság elkezdi utolérni a propagandát. Szabó Bence a mai Telex-interjúban megemlítette Hajdú Pétert, aki éppen a miniszterelnöknél járt propaganda-interjút készíteni. A sors iróniája? Pont az a Szabó Bence, aki a napokban bátran kiállt a magyar igazságszolgáltatás függetlensége mellett, az az ember, aki korábban NAV-osként kivizsgálta Hajdú Péter ügyét, és gyanúsítottként ki is hallgatta őt költségvetési csalás miatt. Hajdú Pétert el is ítélték. És most ő mondja az interjúban: „Remélem, Hajdú úr fog velem kapcsolatban nosztalgiázni… én voltam, aki kinyomoztam ezt az ügyet és én hallgattam ki őt gyanúsítottként is. Hát… nem biztos, hogy erre gondoltak, amikor megszervezték ezt az interjút”. 😂 Mindig mondtam: van egy közös hit, egy közös akarat, ami viszi ezt az országot a változás felé. De hogy még ilyen humora is van a Jóistennek… azért ez már tényleg Netflix. 😅🤦‍♂️ Köszönjük. 🇭🇺
Válasz erre
1
0
Ekrü123
2026. április 01. 18:18
“Ma pedig Orbán meghívta magához egy propagandainterjúra azt a Hajdú (áfacsaló) Pétert, akit anno szintén Szabó Bence hallgatott ki pénzügyőrként.“- Szabó tényleg balek, mert ezzel a húzással megsértette az adatvédelmet és ezzel precedenst teremtett. Innentől kezdve megszólalhat az összes rendőr , hogy mikor melyik Tiszást hallgatta ki adócsalásért és be lehet mutatni azt is hol tart a nyomozás MP bennfentes kereskedése és telefonlopása ügyében.😆😆😆😆
Válasz erre
0
0
2026. április 01. 17:47 Szerkesztve
erre a részre kíváncsi vagyok. vajon hogyan magyarázza meg orbán, hogy az mnb kirablása nemzeti érdek volt? és miért nem hatvanpusztára hívta meg? lesz szó hajdú 280 milliós áfacsalásáról is?
Válasz erre
0
2
rasdi1
2026. április 01. 17:36
Már megint azok a fránya címek. Úgy látszik a Mandiner T. Munkatársai nem ismerik a "váratlan" szó fogalmát. Nem hinném, hogy Hajdú Péter úgy ment volna Felcsútra, hogy a találkozó nem lett volna előre leegyeztetve. Ha esetleg mégis így lett volna, akkor haladéktalanul kivizsgálásra szorulna, honnan kapta az információkat H.P., hogy a stábjával "brachira" odamenjen Felcsútra, és még O.V.-t is ott találja.
Válasz erre
0
0
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!