Ha Önnek ez az egész »bohózat«, akkor miért lesz ott az ülésen? Azért jön, hogy a Tiszát mosdassa, akik arra nem méltatják a budapestieket és a munkavállalókat, hogy eljöjjenek a Fővárosi Közgyűlés ülésére?
A bajt együtt okozták, de ahhoz már nincs elég bátorságuk, hogy amikor ez bebizonyosodik, akkor belássák és segítséget kérjenek a kormánytól. Mert ez a helyzet. Most azért kell segítséget kérni a kormánytól, hogy biztosítva legyen a város működőképessége és a Budapest-család dolgozóinak bére.
Budapest bajban van. Azért, mert Karácsony vezetése idáig juttatta az önkormányzatot – és azért, mert Ön az elmúlt egy évben a Tiszával együtt még nagyobb adósságterhet rakott a városra.