„A főváros csődben, vezetői a budapestieket büntetik és zsarolják, megoldási javaslat pedig sehol.
De lássuk mégis mit csinálnak a fiúk!
Munka helyett Karácsony propaganda-kampányra költi a pénzt, törvénytelenül leállítja a közlekedést és Magyar Pétert akarja miniszterelnöknek. Sőt, a főpolgármester 50. születésnapi Pride-partijára is meghívott - tisztelettel, de ez nem az én bulim. Gyerekek előtt, a nyílt utcán, felnőttek szexuális parádéjának a világon semmi keresnivalója.
De Vitézy Dávid is aktív. Tegnap például a többi tiszás influenszerrel, mint Puzsér Róbert, az ukránbarát média mellett tüntetett a Kossuth téren. Brüsszel Péterrel egymást idézgetve kampányolnak országosan miközben Budapest romokban.
Pride, ukránbarát média, Tisza-propaganda, pártpolitizálás, paktumok. Mindenre jut idő és pénz is, csak Budapestre és a budapestiekre nem.