Baljós előérzete van a honvédelmi miniszternek: Ruszin-Szendi Romulusz lehet az összekötő kapocs

„Személye kapocs az ukrán lejárató kampány és a Tisza Párt között” – fogalmazott Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter.

Nem kímélte a TISZA Pártot Kocsis Máté.
„A leghangosabban mindig az kiabál, akinek a háza ég!” – állapította meg Kocsis Máté legújabb Facebook-bejegyzésében.
„Információk szerint két ukrán ügynök azért jött Magyarországra, hogy megtörjék az itteni ellenállást a gyorsított csatlakozással kapcsolatban, és mindketten egyeztettek egy bizonyos »korábbi magas rangú katonai vezetővel«” – hívta fel rá a figyelmet a Fidesz parlamenti frakcióvezetője.
„Bár a vezető neve nem hangzott el, Brüsszel Péter azonnal megszólítva érezte magát, és kiállt a hazáját eláruló, Ukrajnát dicsőítő és az ukrán titkosszolgálattal összejátszó Ruszin-Szendi Romulusz mellett.
Sőt, ennél tovább is merészkedett: nyíltan megfenyegette a kormányt és a kormány híveit, amennyiben kiállnak hazájuk védelmében és eljárást kezdeményeznek Ruszin-Szendi ellen.
Nem véletlenül fenyeget, uszít és kiabál most Magyar Péter, nem véletlenül próbál mindent elkenni.
Pontosan tudja: lebuktak.
Ez a Tisza Párt honvédelme: hazaárulás felsőfokon” – fogalmazott Kocsis Máté.
Ezt is ajánljuk a témában
„Személye kapocs az ukrán lejárató kampány és a Tisza Párt között” – fogalmazott Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter.
Nyitókép: Magyar Péter Facebook-oldala
Kapcsolódó cikkek a Háború Ukrajnában aktában.
Az orosz elnök állítólag kompromisszumkészséget mutatott Trumpnak, de továbbra is ragaszkodik ahhoz, hogy Ukrajna feladja a Donbászt és lemondjon NATO-tagsági terveiről.
Az amerikai elnök szerint elődje, az inkompetens Biden nem engedte meg Ukrajnának, hogy visszavágjon, csupán védekezésre kényszerítette.
Az amerikai elnök szerint ha az orosz elnök nem akar megállapodni, nehéz helyzetbe kerülne.