vereséget szenvedett. Végül Cserép János akkor is, és tavaly is a kompenzációs listán jutott be a város közgyűlésébe.
A baloldali képviselő még tavaly június elején arról számolt be a közösségi oldalán, hogy az – akkor még David Pressman által vezetett – amerikai nagykövetségen járt, ahol több polgármesterrel is sikerült beszélnie, akiknek felajánlotta segítségét az amerikai kapcsolatok kiépítésében.
Mindezek után több, Magyar Péterrel és a Tisza Párttal kapcsolatos támogató fényképet is megosztott, akiknek a gyűlésén is részt vett.
Nyitókép: Cserép János az amerikai nagykövetségen (Fotó: Cserép János Facebook oldala)