Őszinte érdeklődéssel várom a magyar püspökök támogató nyilatkozatát

2025. március 07. 22:31

Hasonlóan őszinte érdeklődéssel szemlélném meg Semjén Zsolt arckifejezését.

2025. március 07. 22:31
Lendvai  Ildikó
Lendvai Ildikó
Facebook

„Részletek az európai katolikus püspöki konferencia vezetőségének nyilatkozatából:

»Az ukránok nemcsak magukért, hanem Európáért, az egész szabad és demokratikus világért is harcolnak.«

»Miközben egyre súlyosabbak a geopolitikai bizonytalanságok, s a nemzetközi közösség egyes tagjainak lépései kiszámíthatatlanok lettek, azt kérjük az Európai Uniótól és tagállamaitól, hogy egységes elköteleződéssel támogassák Ukrajnát és az ukrán népet.«

»Az Ukrajna ellen indított orosz támadás égbekiáltó módon megsérti a nemzetközi jogot. Az országhatárok átrajzolása érdekében alkalmazott erőszak és a polgári lakosság ellen elkövetett atrocitások nemcsak igazolhatatlanok, de az igazságosság és az elszámoltathatóság következetes érvényesítését is igénylik.«

»Határozottan elutasítunk minden olyan törekvést, amely megpróbál torzképet rajzolni az agresszió tényleges valóságáról.«

Őszinte érdeklődéssel várom a magyar püspökök támogató nyilatkozatát. Hasonlóan őszinte érdeklődéssel szemlélném meg Semjén Zsolt arckifejezését.”

Nyitókép: MTI/Soós Lajos

 

az eredeti, teljes írást itt olvashatja el Navigálás

Összesen 109 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Martell 2
2025. március 09. 20:23
Elmehetsz a picsába, komcsi cenzor, a kretén libsi püspökökkel együtt.
karelgott
2025. március 09. 19:58
Léderer néni kemény, mint a kád széle.
P.S.
2025. március 09. 19:27
Megint megböffemt a NÉP Anyósa. De minek?
llnnhegyi
2025. március 09. 15:39 Szerkesztve
A NER hasít továbbra is. Ennek köszönhető,hogy olyan ősrégi figurák,mint Németh Péter a Népszava főszerkesztője, büdöslábú komenista és a Spinoza-ház sárkánynőjét Rangos Katalin rendszeresen beülhetnek az ATV műsoraiba, ahol szivbaj nélkül beleszarhafnak a szellőző ventilátorba. Sok szeplős vendéget láthatunk aztán: Zamecsnik Pétert Gyurcsány Ferencet Dobrev Klárit Magyar Pétert Kéri Lászlót Lengyel Lászlót Petschnig Mária Zita Szakonyi Pétert Balázs Pétert Csintalan Sándort.... és így tovább..
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!