A Tisza Párt „szuperkatonája”, Ruszin-Szendi Romulusz alig néhány tucat fős közönség előtt adott elő a kispesti KMO Művelődési Házban. Stábunk a volt vezérkari főnököt a szolgálati villája használatáról, a zsírleszívás botrányáról és tokaplasztikájáról, továbbá a számára készített, monogramozott üvegcímeréről is kérdezni akarta a politikust.
A válaszok helyett azonban meglepő jelenet következett: Ruszin-Szendi inkább a menekülést választotta. Kameránk rögzítette, ahogy szó nélkül faképnél hagyja a sajtót és sietősen távozik a helyszínről.
Vajon Magyar Péter tiltotta meg neki, hogy válaszoljon? Mitől tart ennyire a Tisza Párt politikusa? Miért nem lehet feltenni neki alapvető, közérdeklődésre számot tartó kérdéseket?
Nézze meg videónkat és döntse el Ön!