Magyar Péter lemondásra szólította fel a köztársasági elnököt

A Tisza elnöke a választási győzelme után több állami vezető lemondását követelte.



Nekem nem úgy tűnik, mintha olyan nagy lenne ezen a piacon a verseny, hogy mindenki jó híreket akarna szétkürtölni fenemód.

„»Védjegybejelentési kérelmet adott be a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatalához a ‘Jó hír’ kifejezésre, illetve a hozzá kapcsolódó kormányplakátokról jól ismert ábrára a Miniszterelnöki Kabinetiroda.« (G7)
Nekem nem úgy tűnik, mintha olyan nagy lenne ezen a piacon a verseny, hogy mindenki jó híreket akarna szétkürtölni fenemód. De bárcsak-bárcsak indokolt lenne Rogán Antal félelme, hogy enélkül a kormánypropaganda cincogó kis hangja majd nem is hallik a sok telizabált, fölékszerezett, folyamatos orgazmusban és kamatjövedelemben dúskáló honpolgár közléseinek kakofón tombolása közepette.”

Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay