„jaj, hát pedig pont oda akartam volna lecsinálni egy ilyen Békásmegyer-őserdőt!”
Ceglédi szerint sokkal hihetőbb lenne, ha Karácsony az elmúlt öt és fél évben megmutatta volna, hogy tényleg tud ilyet.
„De oké, kedves főváros, sajnos úgy néz ki, hogy pont Rákosrendezőn ez a csodaprojektetek nem lesz, nem valósul meg. Ámde csak ugyanitt, nálunk, Zuglóban, ugyanebben a kerületben tudok mutatni három másik helyet, ahol tök jó lenne egy ilyen ökovárosrészt kialakítani. Megcsináljátok? Vagy megint arra találtunk csak indokot, hogy miért NE kelljen dolgozni?” – teszi fel Karácsonynak a kérdést.