– tette hozzá Szentkirályi Alexandra.
Arra a kérdésre, mi lesz a cégvezetők, igazgatósági tagok pályázataival, oda jelölnek majd tisztségviselőket, a leendő frakcióvezető elárulta, nem jelölnek senkit egyszerűen azért, mert amit a szivárványkoalíció nyílt pályázatnak hív, az álszent színjáték.
„Karácsony Gergely és Magyar Péter látszólag pályáztatják ezeket a pozíciókat, azonban a napokban a főpolgármester leleplezte magát, amikor bejelentette, hogy Magyar külön kérésére meghosszabbítja három héttel a pályázatok leadásának határidejét, annak ellenére, hogy hatszáz pályázat érkezett” – fogalmazott Szentkirályi, aki szerint erre azért volt szükségük, mert Karácsony Gergely és Magyar Péter háttérmegállapodásának a függvénye lesz, hogy hogyan osztják le ezeket az igazgatósági, felügyelőbizottsági, cégvezetői helyeket.
Amíg pedig az utolsó szálakat nem varrták el a szivárványkoalíció ügyében, addig nincs döntés a pályázatokkal kapcsolatban sem”
– szögezte le.