Több forrásuk is megerősítette, hogy Somost a televízió néhány héttel ezelőtt felkérte a Fórum című betelefonálós, interaktív műsor vezetésére. A Media1-nek Németh S. Szilárd, az ATV vezérigazgatója megerősítette az egyeztetésekről szóló híreket.
Somos Andrással kapcsolatban elkészültek a korábban is említett belsős kutatások, amelyek megállapították, hogy továbbra is nagyon népszerű a nézőink körében. Somos Andrással zajlanak az egyeztetések, várhatóan szeptember első felében tudunk érdemi bejelentést tenni”
– írta válaszlevelében a vezérigazgató.