Még vasárnap este történt az a baleset Ceglédnél, melynek során egy szemgépjármű karambolozott vonattal, az autó sofőrje a helyszínen életét vesztette. A baleset a Budai úti vasúti átjáróban történt, egy erről készült videófelvételt juttatott el a Ceglédi Városi Televízió részére egy nézőjük. A felvételen az látható, ahogy az autót a vonat sok-sok méteren át tolja maga előtt:
Azt már a Budapesti Autósok teszik hozzá: úgy tudni, a balesetkor működött a fény-és a félsorompó. A Ceglédi Rendőrkapitányság szemtanúkat keres, a vizsgálat ugyanis kiderítette, hogy az átjáróban két autósnak biztosan látnia kellett az ütközés körülményeit.