
Autók lángokban: tűz ütött ki egy budapesti mélygarázsban
2024. augusztus 07. 06:43
Az anyagi kár jelentős.

Nyitókép: Jan Woitas/picture alliance via Getty Images
Eloltották a tűzoltók a budapesti mélygarázsban keletkezett tüzet, az anyagi kár jelentős – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A tűz a XI. kerületben, a Kányakapu utcában gyulladt ki, egy nagyjából 180 négyzetméteres garázsban, három autó kiégett.
A tűzoltók a háromlakásos épületet átvizsgálták, átszellőztetik a házat. A lakók visszatérhettek otthonukba, bár az épületről leválasztották a közműveket.
(MTI)
***
Összesen 52 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Krupp Skya
2024. augusztus 07. 10:50
Upuaut
2024. augusztus 07. 07:18
Esetleg egy villanyos otó? Bár időnként a hagyományos autók is hajlamosak a gyulladásra.
És a tűzotó otó?
Válasz erre
1
0
Krupp Skya
2024. augusztus 07. 10:48
Köszöntjük a katasztrófa Mandiner olvasóit!
Válasz erre
0
0
Upuaut
2024. augusztus 07. 07:18
Esetleg egy villanyos otó? Bár időnként a hagyományos autók is hajlamosak a gyulladásra.
Válasz erre
2
0







