Az egyszer használatos csomagolások visszaszorítására a közelmúltban is fontos szabály született. Ennek következménye, hogy ma már fizetnünk kell az eldobható zacskóért. Kedvező fejlemény, hogy egyre több vásárló a zöldségeket és gyümölcsöket, illetve a péksüteményeket többször használatos, jóval praktikusabb csomagolásba teszi. Az új szabályok szerint 2030-tól tilos lesz egyszer használatos műanyagba csomagolni a friss gyümölcsöket és zöldségeket, a kávézókban és éttermekben felszolgált ételt és italt, valamint az egyadagos ízesítőket, például szószokat, tejszínt, cukrot. Emellett betiltják a miniatűr piperecikkek szállodai csomagolását is, a boltokban pedig a nemrég fizetőssé tett könnyű műanyag zacskókat. Szintén előírás, hogy az Európai Unióban 2030-tól a csomagolások jelentős része újrahasznosítható legyen.
Az uniós hulladékcsökkentési előírások szigorítása az utóbbi évek egyik legnehezebben meghozott, legtöbb kompromisszumot igénylő döntése volt, mivel a gyártók szeretnének minden költségnövekedéssel járó lépést elkerülni. Ezeknek az intézkedéseknek a fogyasztók sem igazán örülnek, gondoljunk az italosüvegek levehetetlen kupakjára vagy a magasabb árakra. Az emberek túlnyomó többsége azonban a környezetéért vállalja ezeket a kényelmetlenségeket. Azt viszont senki nem tudja, hogy a bolygó szempontjából megéri-e ez a sok erőfeszítés, erre évtizedek múlva kaphatunk választ.