„A gyerekeim óriási rajongói, éjjel-nappal bömböltetik a zenéjét itthon, koncertekre vittem őket, ahol fellépett, kuncsorogtunk egy képéért, aztán büszkén osztottam meg, hogy itthon nem apa a sztár.
Mindig elismerően nyilatkoztam róla, és kiemeltem, hogy generációjának egy olyan zászlóvivője, aki sokkal előrébb tart, mint a korosztálya” – fogalmazott Majoros. Szerinte egyáltalán nem kell, hogy szeresse őt Azahriah, „mégis rettentő rosszul esik, hogy az előbb említetteket abszolút figyelmen kívül hagyva úgy nyilatkozik irányomban, mintha egy szánalmasan buta, eredmények nélküli, kitartott zenész lennék, aki elmondása szerint csak helyezkedésben, és a saját érdekei pénzre váltásában lenne jó”.
„Pont ezt a 22 évet kívánom neked is”