Szolnoki Roland, a felcsúti együttes játékosa szerint jó csapatot kaptak ellenfélnek. „Nem lesz egy egyszerű menet” - nyilatkozott az M1 aktuális csatornának, hozzátette, a felkészülést elkezdték, próbálnak a lehető legjobb állapotba kerülni az első mérkőzésre.
Gergényi Bence, a Fehérvár védője az M1-nek azt mondta, nem tudnak túl sokat az azeri csapatról, de azt igen, hogy sok légiós szerepel benne.
„Úgy gondolom, a legnagyobb hibánk az lenne, ha lebecsülnénk ezt az együttest” – jelentette ki. Hozzátette, a szakmai stáb majd fel fogja térképezni, milyen játékerőt képvisel az ellenfél, az új vezetőedzőt, Pető Tamást illetően pedig úgy fogalmazott, egyelőre az ismerkedési időszakban vannak.