„Az a véleményem, hogy rendkívül jó nyomozó a Telex, hogy egy többezres rendezvényen, szerintem nagy nehezen, találtak egy ilyen jelenetet. Én ilyet nem láttam. (...) Szerintem nem ez a legnagyobb dolog, hogy ki lendít kart, ki nem lendít kart. Nem foglalkozunk ezzel. Jól érezzük magunkat. Ha valaki egy kicsit felöntött a garatra, már-már polgárpukkasztó jelleggel ezt tartotta fontosnak megcsinálni, hát szíve joga” – mondta. A Telex munkatársa ezután arról kérdezte Novákot, hogy szerinte egy ilyen karlendítés belefér-e ebbe a családbarát programú majálisba.