
Így lángolt a kocsi az M5-ösön (Videó)
2024. április 29. 09:17
Teljesen kiégett a jármű.

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy lakókocsi az M5-ös autópálya 32-es kilométerénél vasárnap, a Kecskemét felé vezető oldalon, Ócsa térségében. A Vezess.hu szerint a dabasi hivatásos tűzoltók két vízsugárral körülhatárolták, majd eloltották a lángokat, az oltás idejére a sztráda érintett szakaszát lezárták. Hogy mi okozta a tüzet, nem tudni.
A portál egyik olvasója felvételt is készített a lakókocsiról, íme:
Összesen 108 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:







