Az ellenzéki polgármester-jelöltek hosszas huzavona után előválasztásra adták a fejüket, amelynek jelölti vitáját a Partizán stúdiójában, Gulyás Márton vezénylete mellett bonyolították le szerda este. Eddig semmi rendkívüli nincs a dologban, azonban a figyelmes hallgatók elcsíphettek egy érdekes részletet a vita végén.
Farkas Csaba záróbeszéde közben a kutyák vezére felsóhajtott és így szólt: „Ezt a csávót...”
Kovács Gergely úgy tűnik egy pillanatra megfeledkezett arról, hogy be van kapcsolva a mikrofonja, így az egész közönség hallhatja a humoros jelenetet.