„Amikor halljátok azt a sok orbáni hazugságot a magyarországi jólétről, akkor jusson eszetekbe mit tehettek meg, és mi mindenről kell lemondanotok, mert egyszerűen nincs rá pénz. Tudom, hogy utóbbiból van több és azt is tudom, hogy ezek nem luxuscikkek.
Orbán szuverenitási, brüsszeli és minden más képzelt ellenség elleni küzdelmében épp csak a magyarokról feledkezett meg. Így sikerült elérnie, hogy a magyarok lettek Európa szegényei. Ott tartunk, hogy már egy átlagos román vagy bolgár család is többet tud költeni, mint egy magyar.