„Pár centin múlott a baleset, és nem a rendőr autó sofőrjének köszönhetően sikerült elkerülni” – olvasható a Budapesti Autósok videója alatt, amelyet egy olvasó fedélzeti kamerája rögzített Keszthelynél, az északi elkerülőn.
„Előzéskor még azt hittem a sebesség túllépés miatt megy a rendőr az Opel után, de meglepően tapasztaltam, hogy erről szó sem volt…, mindenki ment tovább, mint aki jól végezte a dolgát. Rendőr első körforgalomnál balra, Opel második körforgalom utáni kereszteződésnél balra” – olvasható a kommentárban.