Vasárnapra virradó éjszaka Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között egy nagyméretű fa dőlt a felsővezetékre. A helyreállítás délelőtt 10-12 óráig tarthat, ezért a dél-balatoni vonalon, illetve a Fenyves expresszeknél változásokra, pótlóbuszos átszállásra és jelentősen hosszabb eljutási időre kell számítani - írja honlapján a Mávinform.
A társaság közösségi oldalán is közzétett bejegyzés szerint vasárnap reggel 6 órától a Tópart expresszek helyett Balatonmáriafürdő és Balatonszentgyörgy között pótlóbuszok, Balatonszentgyörgy és Nagykanizsa között pedig mentesítő vonatok közlekednek.