
Lángok csaptak fel az Új köztemetőben
2023. december 31. 09:55
A szorosan egymás mellé települt virágos standok égtek mintegy kétszáz négyzetméteren.

Virágos standok gyulladtak ki vasárnapra virradóra Budapest X. kerületében, a Kozma utcai Új köztemetőben – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel.
Azt írták a virágos standok mintegy ötven méter hosszan és négy méteres szélességben égtek. A fővárosi hivatásos tűzoltók oltották el a lángokat vasárnap hajnalra.
(MTI)
Nyitókép illusztráció. Fotó: Pixabay
Összesen 6 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Sorrend:
Isti65
2023. december 31. 17:36
Kedves Mandiner! St
Szerkesztők, újságírók! HELYESEN ÚJKÖZTEMETŐ. Nincs mit.
Válasz erre
0
0
Dunhill67
2023. december 31. 16:46
öngyulladás....ja,nem ide
Válasz erre
0
0
anegy_
2023. december 31. 12:36
Aha, ja.! Egy "jámbor szikra" kipattant az üres fejekből!
Válasz erre
0
0
díszponty
2023. december 31. 12:22
Tuti, hogy gyújtogatás volt 0 fokban nedves időben nincs tűz. Olyan ez, mintha a jégtáblák meggyulladtak volna.
Válasz erre
7
0







