Később még annyit hozzátett, hogy az őt vádoló Wintermantel Zsolt fideszes frakcióvezető – mint a BKK felügyelőbizottságának tagja – szintén megszavazta a prémiumokat.
Wintermantel azzal vágott vissza, hogy a BKK felügyelőbizottsága idén februárban tárgyalta a prémium kifizetésekről szóló előterjesztést, amikor a Fővárosi Közgyűlés számára rekordméretű iparűzési adóbevételt tartalmazó költségvetési előterjesztést nyújtottak be.
„Azt is készséggel elhiszem, hogy a főpolgármesternek lövése sincs arról, hogy a BKK igazgatótanácsa és felügyelőbizottsága csupán javaslatot tesz számára a prémium kifizetésről” – írta a fideszes frakcióvezető, hozzátéve, hogy