Egy lengyel állampolgárságú vádlott idén nyáron a nyírábrányi határátkelőhelyen kívánta elhagyni Magyarországot az általa vezetett tehergépjárművel. Kiderült azonban, hogy a jármű műszaki érvényessége több mint három hónappal korábban lejárt, ezért a vádlottat nem engedték át a határon és érvénytelen hatósági engedéllyel közlekedés miatt helyszíni bírságot is kiszabtak vele szemben – írta meg az Ügyészség.
A férfi azonban nem adta fel ezen a ponton. Közölték, hogy a vádlott teherautójával Debrecenbe ment, és megállt egy benzinkúton.