Magyar Péter csúnyán lebukott: az első perctől színjáték volt, amit Ukrajnával tett

Az elemző szerint világosak az erőviszonyok és az ezzel kapcsolatos megfontolások a Tisza elnökének cselekedeteiben.

„A Facebook cenzúra ügyosztályán már elindult a 2024-es választási kampány” – írja Gyurákovics Andrea fideszes önkormányzati képviselő.

„Hiába próbálkoznak, mi akkor sem adjuk fel!” – írja abban a bejegyzésében Gyurákovics Andrea fideszes önkormányzati képviselő, melyből kiderül: a Facebook törölte a Ferencvárosi Fidesz közösségi oldalát. Az indokolás szerint az oldal nem felelt meg a közösségi alapelveknek.
„A Facebook cenzúra ügyosztályán már elindult a 2024-es választási kampány, amelynek első áldozata a Ferencvárosi Fidesz facebook oldala... Vajon kinek állhatott ez érdekében?” – kérdezi az önkormányzati képviselő.

Nyitókép: JAAP ARRIENS / NURPHOTO / NURPHOTO VIA AFP
