Ez egészen elképesztő sértés, testszégyenítés és megalázás, amit egy civilizált demokratikus országban nem tehetnek meg, de Orbán fasiszta állama a macsó, nőellenes, a férfi felsőbbrendűséget hirdető, a nőket a férfi tárgyának tekintő szemléletével támad, gúnyol és üldöz. Még szerencse, hogy a fekete sportolók kezébe nem nyomtak banánt, mint ahogy Orbán kedvenc futballszurkolói megtették volna. A Youhuu nevű kabalafigura nemcsak egyszerűen bunkó volt, hanem egy kultúrharcos fasiszta, aki a nyugati civilizációs normákkal, a liberálisok által védett értékekkel szemben vette fel a harcot.
E tekintetben a magatartása példaértékű és sikeres volt, hűen tükrözte Orbán Viktor és illiberális fasiszta rendszerének bunkóságát, civilizálatlan, barbár ás primitív értékrendjét, kultúraromboló szándékát, tendenciáját és céljait. Most már értjük, hogy Orbán-rendszerének népszerűsítésén túl mi a célja és a küldetése a kilátásba helyezett budapesti olimpiának. Ideológiai harc az emberi jogok, az emberi méltóság, a politikai korrektség, a női egyenjogúság, a woke, a transzgenderek jogainak tiszteletben tartása és méltóságuk védelme ellen.”
Nyitókép: Twitter